ID: MAL-PS036-1

Apartman Prendivoj 1

ONLINE BOOKING
Pošalji upit >> Apartmani Prendivoj, otok Krk, Malinska

Apartman Prendivoj 1
Apartman Prendivoj 2

Apartman Prendivoj 2

Tip smještaja: Apartmani  -   Max. osoba: 2 + 2  -  Spavaće sobe: 1
  • Oprema kuće
  • Privatni parking
    Grill
    Vrt / zelena površina
  • Opcije prehrane
  • Osobna briga
  • Pogled na
  • Vrt / zelenilo
    Naselje
  • Oprema
  • Grijanje uz nadoplatu: 6
    Klima uz nadoplatu: 6
    SAT TV
    Centralno grijanje
    Klima
    Kućni sef
    Perilica rublja
    Perilica posuđa
    Wireless internet (Wi-Fi)
  • Kuhinja
  • Električnih ploča: 2
  • Plinskih ploča: 2
  • Kompletno opremljena kuhinja
  • Pećnica
  • Perilica posuđa
  • Aparat za kavu
  • Kuhalo za vodu
  • Hladnjak s odjeljkom za duboko zamrzavanje
  • Spavaća soba
  • Bračni krevet
  • Kupaona i toalet
  • Broj WC-a: 1
  • Broj kupaona: 1
  • Kupaona s tušem
  • Kabina
  • Dnevni boravak
  • Dnevni boravak, blagovaona i kuhinja su jedna prostorija
    Pomoćni ležaj u dnevnom boravku/kuhinji
  • Terasa
  • Vlastita terasa
    Kvadratura terase: 15
  • Podaci o smještaju:
  • Poštanski broj: 51511
  • Broj osoba: 4
  • Dodatni kreveti: 2
  • Broj spavaćih soba: 2
  • Kvadratura bez balkona: 60 m2
  • Kvadratura balkona: 15 m2
  • Pozicija jedinice:
  • Visoko prizemlje
  • Dolazak i odlazak
  • Dan dolaska: Subota
  • Check in: Od 14:00
  • Check out: Do 10:00
  • Minimalan boravak: 7 dana
  • Minimalno dana izvan sezone 7
  • Udaljenosti
  • Plaža:
    400 m
  • Zračna udaljenost od mora:
    350 m
  • Šljunčana plaža:
    400 m
  • Stjenovita plaža:
    500 m
  • Betonirana plaža:
    400 m
  • Trgovina:
    300 m
  • Centar:
    300 m
  • Restoran:
    250 m
  • Bučna cesta:
    100 m
  • Ljekarna:
    400 m
  • Autobusna stanica:
    300 m
  • Zračna luka:
    16000 m
  • Info
  • Dostupno invalidima: ne
  • Pušenje: ne
  • Kućni ljubimac: da
  • Mijenjanje posteljine: 1x tjedno
  • Mijenjanje ručnika: 2x tjedno
  • Plaža u blizini:
  • Izgrađena
    Kamenita
    Šljunak

Cijene su izražene u EUR po apartmanu i danu
Najam

ONLINE BOOKING
28.5.2018. - 30.6.2018.30.6.2018. - 21.7.2018.21.7.2018. - 18.8.2018.18.8.2018. - 25.8.2018.25.8.2018. - 1.9.2018.1.9.2018. - 22.9.2018.22.9.2018. - 31.12.2018.
Cijena57718880715750
Cijena dodatni ležaj5687655
Dijete bez ležaja3333333
Kućni ljubimci 7777777
Dodatak za kraći boravak30%30%30%30%30%30%30%
Završno čišćenje20202020202020
Prijava3,53,53,53,53,53,53,5
Usluga rezervacije25,0025,0025,0025,0025,0025,0025,00

Olivari travel koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Za nastavak korištenja web stranice kliknite na "Slažem se", čime se slažete sa korištenjem kolačića. Slažem se