ID: MAL-OV001-4

Apartman Olivari

ONLINE BOOKING
Pošalji upit >> Apartmani Olivari, otok Krk, Malinska

Apartman Olivari

  • Oprema kuće
  • Privatni parking
    Parkiralište u dvorištu koje se može zaključati
  • Opcije prehrane
  • Osobna briga
  • Pogled na
  • More
  • Oprema
  • Klima u cijeni
    SAT TV
    Radio
    Centralno grijanje
    Klima
    Balkon s pogledom na more
    Perilica rublja
    Wireless internet (Wi-Fi)
  • Kuhinja
  • Električnih ploča: 4
  • Pećnica
  • Mikrovalna
  • Aparat za kavu
  • Kuhalo za vodu
  • Hladnjak bez dubokog zamrzavanja
  • Spavaća soba
  • Bračni krevet
  • Kupaona i toalet
  • Broj kupaona: 2
  • Kupaona s tušem
  • Kupaona s kadom
  • Dnevni boravak
  • Blagovaona i kuhinja su jedna prostorija
    Dnevni boravak je zasebna prostorija
  • Terasa
  • Vlastita terasa
    Terasa s pogledom na more
  • Podaci o smještaju:
  • Mjesto: Malinska
  • Vlasnici govore:
    Hrvatski
    Engleski
    Njemački
    Talijanski
  • Broj osoba: 4
  • Broj spavaćih soba: 2
  • Kvadratura bez balkona: 80m2
  • Pozicija jedinice:
  • Visoko prizemlje
  • Dolazak i odlazak
  • Dan dolaska: Svaki dan
  • Check in: Od 15:00
  • Check out: Do 10:00
  • Minimalan boravak: 7 dana
  • Minimalno dana izvan sezone 4
  • Udaljenosti
  • Plaža:
    10m
  • Zračna udaljenost od mora:
    10m
  • Šljunčana plaža:
    10m
  • Kamenita plaža:
    150m
  • Stjenovita plaža:
    150m
  • Betonirana plaža:
    10m
  • Trgovina:
    100m
  • Centar:
    900m
  • Restoran:
    400m
  • Ljekarna:
    900m
  • Autobusna stanica:
    800m
  • Zračna luka:
    16000m
  • Info
  • Dostupno invalidima: ne
  • Pušenje: ne
  • Kućni ljubimac: da
  • Kućni ljubimac uz nadoplatu: 15
  • Mijenjanje posteljine: 1x tjedno
  • Mijenjanje ručnika: 2x tjedno
  • Plaža u blizini:
  • Izgrađena
    Šljunak

Cijene su izražene u EUR po apartmanu i danu
Najam

4.3.2024. - 1.6.2024.1.6.2024. - 1.7.2024.1.7.2024. - 13.7.2024.13.7.2024. - 17.8.2024.17.8.2024. - 1.9.2024.1.9.2024. - 1.10.2024.1.10.2024. - 30.11.2024.
Cijena120150220260220150120
Cijena dodatni ležaj
Dijete bez ležaja10101010101010
Kućni ljubimci 15151515151515
Dodatak za kraći boravak30%30%30%30%30%30%30%
Završno čišćenje30303030303030
Prijava5555555
Usluga rezervacije30303030303030

Ova stranica koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Za nastavak korištenja web stranice kliknite na "Slažem se". Postavke kolačića mogu se konfigurirati u vašem web pregledniku, a više informacija potražite ovdje. Slažem se